webové stránky Tábor a okolí

Tvorba www stránek

letáčky  – plakáty –  vizitky – bannery a další …

Grafika a design

webové stránky Tábor / e-shopy / grafické práce
WWW STRÁNKY, GRAFIKA A DALŠÍ SLUŽBY

Webové stránky a e-shopy

Vytvoření www stránek nebo e-shopu od návrhu designu až po finální spuštění a zajištění jejich provozu. Návrh vhodné struktury a členění webových stránek, naplnění obsahem. Správa obsahu, aktualizace pluginů.

Grafika a design

Navrhnu grafiku, zpracuji a zajistím: návrh webu, plakátů, letáků, novin, brožur, vizitek, samolepek, potisku, placek, CD nosičů a obalů, sazbu novin a časopisů, pozvánek, novoročenek a návrh dalších propagačních materiálů, předtiskovou přípravu i kompletní zajištění tisku.

Registrace domén, webhosting, e-maily

Poradím s výběrem vhodné domény a provedu její registraci. Zvolím a nastavím vhodný webhosting pro vaše webové stránky a nastavím k doméně příslušné e-maily.

Optimalizace pro vyhledávače (SEO)

Navrhnu vhodnou strukturu webu a vložím optimální klíčová slova, odkazy, nadpisy a další možnosti pro zvýšení vyhledatelnosti webu a zvýšení jeho pozice ve výsledcích vyhledávání. Poradím s tvorbou textů obsahu webu /e-shopu.

Administrační systém pro správu obsahu

Přes jednoduchý webový administrační systém prostředí WordPress budete po zaškolení schopni sami přidávat, opravovat obsah celého webu (e-shopu) tedy texty, příspěvky, aktuality, soubory ke stažení, fotografie a další součásti www stránek …

Webové aplikace, bannery, animace

Připravím, navrhnu a zpracuji originální webové aplikace, reklamní flash bannery a další reklamní a jiné animace a součásti www stránek.

KONTAKT

 

Objednat webový balíček

Tvorba webových stránek  a e-shopů Tábor, grafika, domény, webhosting, e-mailové služby

kontaktní formulář

    Odkazy na sociální sítě

    SEO webu sledují SEO nástroje.cz

    Facebook